PiSpy מקבוצת דיטקט חקירות פרטיותחוקר פרטי וצוות חוקרים פרטיים מנוסים, מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל ברמה גבוהה עם תוצאות מהירות ומדוייקות. חקירת חשיפת בגידות | חקירות גירושין | חקירות כלכליות | מודיעין עסקי | חקירות קניין רוחני | גילוי האזנות סתר | בדיקות פוליגרף | חקירות דיבוב מורכבות בארץ ובחו"ל. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה מ 30 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024 !  משרד חקירות עם תוצאות !

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים |  שירות 24/7  

☑️ חוקרים פרטיים | משרד חקירות PiSpy | מעקבים וחקירות ברמה אחרת.

☑️ פנו ליעוץ חינם עם חוקרים פרטיים ללא כל התחייבות.

☑️ חקירות פרטיות באמצעות חוקרים פרטיים מנוסים | חקירות כלכליות עם תוצאות.

☑️ חוקרים פרטיים של משרד PiSpy, כאשר אתם זקוקים ל איתור האזנות סתר.

☑️ החוקרים הפרטיים שלנו משתמשים בציוד ריגול חדשני ומתקדם.

☑️ חוקרים פרטיים חשיפת בגידות | שירות חקירות ללא פשרות!

☑️ פתרונות לבעיות מורכבות בארץ ובחו"ל ע"י חוקרים פרטיים של משרדינו.

 

 חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים הינם אנשים אשר עברו הסמכה לעבוד בתחום החקירות מטעם משרד המשפטים.

חוקרים פרטיים מבצעים את עבודתם תוך שימוש בשיטות שונות ובחלקן התחזויות לדמות אחרת, שימוש במאגרי מידע, מעקבים ותצפיות ועוד, לצורך השגת מודיעין, מידע וראיות עבור לקוחותיהם בתיקים שונים.

חוקרים פרטיים או חוקר פרטי הינו אדם אשר חוקר מטעם לקוחו ומבצע עבורו חקירה מסוימת.

לעיתים הלקוח שהוא קרבן עבירה או פשע, כגון גניבה או הונאה, או שייתכן כי הלקוח מעוניין בחקירת בגידות היות והוא או היא חושדים בבני זוגם.

חוקרים פרטים מבצעים חקירות פרטיות על מנת לקבל מידע שיסייע בעניינם של לקוחותיהם בבית המשפט.

חוקרים פרטיים משתמשים בטכניקות וכלי חקירה שונים לביצוע חקירות, לרבות ראיונות עם עדים ונחקרים על מנת לברר מה אנשים יודעים והאם מישהו אחר היה מעורב במקרה מסוים, חוקרים מבצעים מעקבים ותצפית על חשודים ו/או עדים פוטנציאליים במהלך חקירה, או שהם מבצעים מעקב חשיפת בגידה עבור לקוחותיהם ומתעדים את הראיות לבגידה לצורך הצגתן בבית המשפט.

חוקרים פרטיים עשויים לעבוד עבור לקוחות פרטיים, משרדי עורכי דין, חברות ביטוח, רשויות אכיפת חוק, בנקים ותאגידים. הם מבצעים חקירות ע"פ הסמכתם ומתוקף רישיונם לביצוע חקירות.

חוקרים פרטיים נשכרים בדרך כלל למשימה ספציפית, כגון לחשוף בגידה של  בן/בת זוג של לקוח שלהם, לאתר נכסים ורכוש במסגרת חקירות כלכליות, לאתר נעדרים קרובים וחייבים, לאסוף מודיעין עסקי עבור חברות, לבצע בדיקה לאיתור האזנות סתר בבתי ומשרדים, ועוד.

חוקרים פרטיים יכולים להתמחות בתחום מומחיות מסוים, כגון חקירות הונאות, חקירות פשיטת רגל או חקירות מודיעין עסקי וריגול תאגידי. הם בדרך כלל עובדים כעצמאים אשר מספקים את שירותיהם ללקוחות שונים.

ישנם חוקרים פרטיים אשר עובדים עם ארגוני אכיפת חוק מקומיים על מנת לעזור במקרים קשים במיוחד. חוקרים פרטיים יעזרו במסגרת חקירתם באנשי מקצועי שונים ומשלימים כדוגמת, רואי חשבון חקירתיים, מומחים פיננסיים וכדומה.

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע המשתמשים בכישוריהם ובטכניקות שלהם כדי לחקור היבטים שונים בחייהם של אנשים. שכר טרחתם של חוקרים פרטיים נקבע על בסיס שעתי או לפי פרויקט מסוים. ישנם חוקרים פרטיים העובדים עבור חברות שונות ע"ב ריטיינר חדשי ומספקים חקירות באופן שוטף לארגון אשר שכר אותם.

חוקרים פרטיים הינם אנשים המתמחים במציאת מידע וסיקור מידע עבור לקוחות פרטיים או לעסקים. החוקרים הפרטיים יכולים להיות מיומנים במגוון רחב של תחומים, כגון חקירות ביתיות, חקירות עסקיות, חקירות פורנוגרפיה, חקירות משפחתיות, חקירות פשע, וחקירות אחרות.

לעיתים חוקרים פרטיים יכולים לעבוד עם עורכי דין או עם גורמי רשויות בכדי לסייע במשטרת החקירה או התביעה. לעיתים חוקרים פרטיים יכולים לספק מידע עבור חברות במגוון תחומים, כגון בטחון מידע, חקירות תאגידיות, וחקירות שיווקיות.

חוקרים פרטיים עשויים להשתמש במגוון כלים וטכניקות כדי לאסוף מידע, כולל חקירת מקורות פומביים, עיון ברשומות ממשלתיות, כישורי חקר מחשבים, ועוד. החוקרים הפרטיים חייבים להפעיל בפעילותם בהתאם לחוק ולכבוד זכויות הפרטיות של האנשים שהם מחקרים.


חוקרים פרטיים לביצוע חקירות כלכליות

חוקרים פרטיים של PiSpy מקבוצת דיטקט חקירות הינם מיומנים בביצוע חקירות כלכליות ויכולים לעזור לכם להשיב כספים שנגזלו מכם שלא כחוק.

אנו מבצעים חקירות כלכליות נקודתיות אשר מתמקדות באיתור רכוש ונכסים של חייבים בארץ ובחו"ל.

חוקרים פרטיים של משרד חקירות דיטקט מבצעים חקירות כלכליות עבור חברות ועסקים שונים, משרדי עורכי דין, בנקים שונים ולקוחות פרטיים בארץ ובחו"ל. אנו בעלי יכולת לאתר נכסים ורכוש שהוברח והוסתר במדינות שונות בעולם ולעזור בהחזרתו ללקוחותינו.

 

מה חוקרים פרטיים יבצעו עבורכם?

איסוף מידע רב ממקורות שונים על מנת לפתור מקרה מורכב כלשהו, ביצוע מעקב לגילוי בגידות, חקירה לאיתור רכוש ונכסים, איסוף מודיעין עסקי ועוד.

חוקרי משרד חקירות PiSpy פועלים על פי הגישות החדשניות ביותר כיום בתחום חקירות, מבצעים מעקבים, איתור נכסים והון חבוי, מודיעין עסקי וריגול תעשייתי חוקי, ועוד.


חוקרים פרטיים לפעילות דחופה | בלשים פרטיים לפעולה מיידית

צריכים ייעוץ לפני התחלת חקירה? חוקרים פרטיים לאכיפת צווי מעצר או חשיפת בגידות בארץ ובחו"ל?

חוקרים פרטיים של משרדינו זמינים גם לחקירות דחופות ובהולות 24/7.


פנו למשרד חקירות PiSpy להתייעצות חינם עם חוקרים פרטיים לצורך מעקב בגידות, מודיעין עסקי,
חקירות כלכליות, בדיקה לגילוי האזנות ועוד.

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן