PiSpy מקבוצת דיטקט חקירות פרטיותחוקר פרטי וצוות חוקרים פרטיים מנוסים, מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל ברמה גבוהה עם תוצאות מהירות ומדוייקות. חקירת חשיפת בגידות | חקירות גירושין | חקירות כלכליות | מודיעין עסקי | חקירות קניין רוחני | גילוי האזנות סתר | בדיקות פוליגרף | חקירות דיבוב מורכבות בארץ ובחו"ל. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה מ 30 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024 !  משרד חקירות עם תוצאות !

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות נועדו לבדוק את מצבו הכלכלי של אדם  מסוים או גוף עסקי כלשהו. במסגרת חקירה כלכלית אנו בודקים מהן נכסיו של האדם הנבדק, היכן הוא מנהל את פעילותו הבנקאית, האם יש לו חשבונות בנק גם בחו"ל, באיזה חברות ביטוח יש לו סכומי כסף, מהן קופות הגמל והפנסיות שלו, האם יש לו בעלות על רכבים, לאיזה חברות הוא קשור וכדומה.

חקירה כלכלית אשר נעשית באופן יסודי ומקיף עשויה לגלות את רכושו של אדם מסוים, גם אם הוא החביא רכוש זה על מנת להימנע מתשלום חובותיו. בחקירות כלכליות אנו יכולים לבדוק ע"פ דרישה, האם יש תביעות ביטוחיות או עסקיות כלשהן אשר האדם תבע בגינן צדי ג' והוא אמור לקבל כספים מהם, כך שבעל החוב יוכל להטיל עיקול על כספים אלו ולקבל את המגיע לו.

חקירה כלכלית היא תהליך בו מנתחים את המצב הכלכלי של אדם פרטי, עסק, חברה או ארגון. חקירה כלכלית כוללת בין היתר הצגת נתונים של הגוף הנחקר, איתור נדל"ן בבעלותו, רכבים, בנקים, חברות קשורות, מכירות, הוצאות, הכנסות, רווחים, השקעות ועוד.

הצורך בחקירה כלכלית נובע לעיתים ממטרות אחרות גלובאליות לצורך הערכת הכושר הפיננסי של ארגון או אדם פרטי, זיהוי מגמות והתנהגויות בשוק כדי להגיע להמלצות להשקעות או קניית מניות, על מנת לזהות האפקטים של מדיניות חדשה או פעולות של מתחרים, או כדי להעריך את הכושר הכלכלי של גופים ומדינות בהן לקוחות מעוניינים להשקיע.


חקירה כלכלית | מקרים שונים 

חקירות כלכליות מבוצעות במקרים שונים אך מטרת החקירה הינה זהה, לגלות את רכושו של האדם הנבדק.

לקוחות עסקיים שונים פונים אלינו לאחר שנקלעו לפירוק שותפות עסק כאשר השותף השאיר אותם עם חובות רבים, ונעלם. חקירות כלכליות אלו נפרשות לעיתים גם להמשך בחו"ל לאחר שמתברר כי השותף לשעבר הבריח רכוש ונכסים מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

בעניין שותפות עסקית נציין כי רצוי לבצע חקירה כלכלית עוד טרם כניסה לשותפויות עסקיות. בדיקות כלכליות אלו הנקראות גם בדיקות נאותות או Due Diligence , ידעו לספק ללקוח מהו מצבו הכלכלי של השותף לעתיד, האם הוא מבוסס כלכלית או שמה מצבו הכלכלי והסוציו אקונומי הינו בעייתי, האם יש תביעות משפטיות, אזרחיות ופליליות העומדות תלויות כנגדו, ובקצרה, האם זהו אכן השותף עימו נרצה להיכנס לעסק חדש.

חקירות כלכליות במסגרת חקירות גירושין הינן נפוצות ביותר ובאות לבדוק את רכושם של בני הזוג העומדים להתגרש, זאת כאשר אחד מבני הזוג חושד כי בן או בת הזוג הבריחו כספים ונכסים על מנת שלא יחולקו שווה בשווה בין שניהם. כמו כן לעיתים נעשות חקירות כלכליות כאשר בן הזוג שהתגרש טוען כי אין ביכולתו לשלם דמי מזונות לילדיו בגין מצבו הכלכלי. במקרים אלו מתבצעת חקירה כלכלית לאיתור מקורות הכנסתו, רמת ההכנסה וכדומה, כאשר במסגרת חקירות אלו אנו מבצעים לעיתים גם מעקב על מנת לתעד את באדם הנבדק במסגרת עבודותיו והתנהלותו היומיומית.

מה כוללות חקירות כלכליותמה מקבלים בחקירה כלכליתחקירות כלכליות ע"פ מדינהעלות חקירות כלכליות על פי מדינה
איתור נדל"ן בישראל ובחו"לדוח חקירה כלכלית ונספחיםצפון ודרום אמריקה, אירופה, אסיהבין 500$-1000$ בכל ארצות הברית.
לגבי שאר העולם, מחיר פרטני
איתור סניפי בנקים וכספיםדוח חקירה כלכלי הכולל את הבנק, מספר הסניף ויתרהארה"ב, אירופה, וברוב מדינות העולם1750$ לסריקה בכל ארה"ב. לגבי שאר העולם מחיר לפי מדינה
איתור חברות קשורותדוח רשם חברות | תיק חברה מלא ממשרד המשפטים כל העולםמחיר בכל ארה"ב – 850$.
מחיר בשאר מדינות העולם – ע"פ דרישה
איתור קשרי עסקים | איתור תביעות אזרחיות ופליליותדוח חקירה כלכלית הכולל את הממצאיםכל העולםמחיר ע"פ דרישה נקודתית


חקירות כלכליות | משרד חקירות PiSpy

חוקרים פרטיים של PiSpy חקירות מבצעים חקירות כלכליות באופן מהימן ומקצועי ומספקים ללקוחותינו דוח חקירה כלכלית מדויק, עמו יוכלו לפנות עם הראיות לבית המשפט ולקבל את המגיע להם.

חוקר פרטי של PiSpy חקירות מומחה לביצוע חקירה כלכלית ואיתור רכוש שהוברח בארץ ובחו”ל, כאשר בין לקוחותינו ניתן למנות חברות מסחריות שונות הזקוקים לחקירות עסקיות, בני זוג העומדים להתגרש, בנקים ומשרדי עורכי דין בארץ ובחו"ל.

אנו פועלים שנים רבות בביצוע חקירות כלכליות ומשלבים במסגרת החקירה יכולות גבוהות של חוקרים פרטיים ממשרדינו מהתחום הפיננסי. אנו מבצעים חקירות כלכליות בדרגות עומק שונות על מנת לקבל פרופיל כלכלי מדויק על האדם הנבדק ואיתור רכוש ונכסים הנמצאים בבעלותו.


פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומחה חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, כאשר אתם זקוקים לחקירה כלכלית

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן