PiSpy מקבוצת דיטקט חקירות פרטיותחוקר פרטי וצוות חוקרים פרטיים מנוסים, מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל ברמה גבוהה עם תוצאות מהירות ומדוייקות. חקירת חשיפת בגידות | חקירות גירושין | חקירות כלכליות | מודיעין עסקי | חקירות קניין רוחני | גילוי האזנות סתר | בדיקות פוליגרף | חקירות דיבוב מורכבות בארץ ובחו"ל. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה מ 30 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024 !  משרד חקירות עם תוצאות !

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי בישראל ובחו"ל

משרד PiSpy הינו חלק מקבוצת דיטקט חקירות, תאגיד חוקרים ותיק ומוביל באיסוף מידע ומודיעין עסקי בישראל ובמדינות רבות בעולם. אנו נותנים שירות של איסוף מודיעין עסקי מידע כלכלי שירותי מידענות ועוד במגוון רחב של נושאים גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי.

חוקרים פרטיים של משרידנו עברו הכשרות שונות באיסוף מידע רלוונטי גם כאשר המידע נסתר ושמור. אנו יודעים לפעול במהלך איסוף מודיעין עסקי במגוון רחב של תחומים הכוללים בין השאר : איסוף אשפה לבנה, הפעלת חוקר פרטי סמוי לבדיקת התנהלות עסק המתחרים, איתור מידע במדיות שונות לרבות ברשתות חברתיות בדרכים מתוחכמות והפעלת חוקריפ פרטיים אשר מתמחים בביצוע חקירות דיבוב תחת כיסוי על מנת להגיע למידע הקשה להשגה.

אנו מספקים ללקוחות פרטיים ועסקיים,  שירות איסוף מודיעין עסקי , איתור מודיעין כלכלי , חקירות פרופיל ורקע על נחקרים Due Diligence בדיקות נאותות ואיתור בינלאומי של כספים, נכסים, זכויות וכדומה, בישראל ובחו"ל.

איסוף מודיעין עסקי הוא תחום אשר דורש פעולה במגוון מישורים בדרכים יצירתיות. בפעילותינו אנו נמצאים בקשרים ענפים עם חוקרים פרטיים ממדינות רבות בעולם, וכך אנו יודעים לאתר מידע עסקי וכלכלי ברמה גלובאלית.

חוקרים פרטיים שלנו מגיעים מתחומי חקירות שונות במגזר הפרטי והממלכתי, חלקם יוצאי המערכת הפיננסית וחלקם אנשי מבצעים אשר מתמחים בפעילויות שטח שונות, גיוס והפעלת מקורות ואיסוף מידע.

מנהל הקבוצה הינו חוקר פרטי אשר עוסק בתחום החקירות הפרטיות מזה למעלה מ 30 שנה ובעברו פעל ביחידות מיוחדות בישראל ובחו"ל בתחום מודיעין עסקי, גיוס והפעלת מקורות, ניתוח ממצאים וכדומה.

חוקרים פרטיים של משרדינו התמקצעו במשך שנים רבות בתחום איתור מודיעין עסקי, ויודעים להשיג מודיעין עסקי נקודתי ומדוייק על מוצרים חדשים של המתחרים שלכם, על תכניות שיווק עתידיות ועל הליך ההפצה העתידי של מוצרים. ידע זה יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע להליך שיווקי מסויים או יציאה עם מוצר חדש בזמן קצר מהמתוכנן, על מנת להקדים את המתחרים..

פנייה למומחה איסוף מודיעין עסקי , הינה הכרחית לצורך בניית תכנית פעולה מוצלחת כאשר אתם צריכים לקבל החלטות מושכלות בנוגע לרכש חדש, לפריצה לשווקים חדשים, להתרחבות העסק בישראל ובמדינות נוספות, לכניסה לשותפות חדשה ועוד.

חוקר פרטי | אנליסט  של Pispy חקירות, מתמחה בביצוע חקירות מודיעין עסקי אסטרטגי ומודיעין תחרותי. חוקר זה ידע לקבל מידע חשוב על השותפים העתידיים עימם אתם רוצים להתקשר עסקית, על ספקים ולקוחות, והכל לצורך הצלחה ושגשוג של העסק שלכם.


חוקר פרטי לאיסוף מודיעין עסקי 

חלק מהשאלות עלייהן אנו עונים במסגרת איסוף מודיעין עסקי כוללות :

מודיעין עסקי עבור ארגוניםמודיעין עסקי כלכלימודעין עסקי מתחרים וספקיםמי צריך מודיעין עסקי ?
מודיעין עסקי על מתחרים בשוקמודיעין עסקי על מתחרה פוטנציאלימודיעין עסקי לפני תחילת העסקת ספק.חברות מסחריות ומפעלים
מודיעין עסקי על טכנולוגיה מודיעין כלכלי על מתחריםחקירות פרופיל ורקע.חברות צמיחה חדשות
מודיעין עסקי על מוצר לקראת השקהחקירות כלכליות מקיפותבדיקת פוליגרף, מעקבים, איסוף מודיעין עסקי.לקוחות פרטיים טעסקייםמוצר
סקרי שוק ובדיקות מידענות חקירה כלכלית לאיתור רכוש ונכסים בדיקה גרפולוגית ובדיקת התאמה לעבודה.נושים הצריכים לאתר רכוש ונכסים של חייבים
מודיעין עסקי נקודתי
בין 3500 – 8500 ש"ח
מודיעין עסקי חקירתי חודשי. החל מ 11000 ש"ח לחודשחקירת מידענות בארץ ובחו"ל
400 ש"ח לשעה
חקירות כלכליות בארץ ובחו"ל – מחיר ע"פ דרישה

מעבר לכך, אנשי המודיעין העסקי שלנו יודעים לזהות נקודות חזקות וחלשות אצל המתחרים שלכם ואצל השותפים העסקיים, כך שתוכלו לדעת כיצד לתקוף את הבעייה, באם היא קיימת,  בדרך הטובה ביותר.


מודיעין עסקי תחרותי

מודיעין עסקי הוא איסוף מידע  על פעילות עסקית של ארגון או חברה, וכוללת מידע על מוצרים, שירותים, מבצעים, מבצעי חגים וכו'. מודיעין עסקי נועד לאתר את המידע החשוב והחדש ביותר של המתחרים אשר אותו הם עומדים לפרסם ללקוחות, לספקים ולציבור הרחב. המודיעין עסקי יכול לכלול פרטים רבים אשר יעזרו לעסק מסוים להבין כיצד המתחרים שלו בשוק פועלים.

חוקר פרטי מקצועי בתחום מודיעין עסקי, ידע להשיג מידע על מתחרים כדוגמת :הצגת המוצרים והשירותים של החברה, כיצד הוא יפורסם, בעיתונות, בטלוויזיה, ברדיו, באינטרנט וברשתות חברתיות. ועוד.

מודיעין תחרותי הוא איסוף מידע אשר מתאר את המוצרים או השירותים של ארגון או חברה ומשווה אותם למוצרים או שירותים של מתחרים ישימים. מודיעין תחרותי משמש לחברות ככלי חשוב לקידום מכירות והשפעה על המשתמשים והלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלהן.

איסוף מודיעין תחרותי כולל מידע על התכונות והיתרונות של המוצר או השירות המוצעים על ידי המתחרים, ומשווה אותם לתכונות ויתרונות של מוצרים או שירותים של הלקוח מזמין הבדיקה. בנוסף, המודיעין תחרותי עשוי לכלול פרטים כגון מחירים, תנאי מכירה, אפשרויות משלוח ושירות לקוחות.

מטרת מודיעין תחרותי היא להשפיע על הלקוחות והמשתמשים של החברה, ולשכנעם לקנות את המוצר או השירות שלה, ולא את המוצרים או השירותים של המתחרים. כך, מודיעין תחרותי משמש ככלי ליצירת יתרון תחרותי וכלי להשפעה על החשיבה והפעולה של הלקוחות והמשתמשים.


פנו אל חוקר מודיעין עסקי של קבוצת דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות, לשיחת ייעוץ חינם לצורך איסוף מודיעין עסקי, מידע על מתחרים, בדיקות נאותות  Due Diligence , ,חשיפת בגידות, 
חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן